To właśnie My,  ZAJĄCZKI –  mamy zaszczyt być najmłodszymi dziećmi w przedszkolu. Wszyscy nazywają nas MALUSZKAMI, bo mamy tylko po 3latka lub nawet 2,5! Do przedszkola przyszliśmy z wielkim niepokojem, a nawet z wielkim płaczem, ale szybko przyzwyczailiśmy się do naszej pani Wandy i pani Iwony. Mamy również ciekawe zajęcia z panią dyrektor. Każdego dnia spędzamy czas na świetnych zabawach konstrukcyjnych, plastycznych i ruchowych. Często słuchamy wesołych piosenek i relaksujemy się przy muzyce, ponieważ jeszcze bardzo szybko męczymy się. Nasze ubranka i butki, sprawiają nam jeszcze wiele kłopotów, ale cały czas staramy się i wychodzi nam to coraz lepiej. Bardzo chętnie i samodzielnie zjadamy posiłki, aby mieć siłę i zdrowie do poznawania wszystkiego co nas otacza. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy razem i wspólnie tworzymy grupę CIEKAWSKICH ZAJĄCZKÓW!