Miś to pierwsza zabawka każdego dziecka, to powiernik wielu dziecięcych sekretów i ulubieniec dzieci. W tym roku Dzień Pluszowego Misia ze względu na panującą pandemię przebiegał w trochę innej formie, i choć nie mogliśmy przynieść do przedszkola swojego ulubieńca – bawiliśmy się wszyscy wspaniale. Nasze panie – Monika i Mirka, jak zawsze przygotowały dla nas wiele ciekawych zadań i niespodzianek. Wspólnie ułożyliśmy kasztanowego Misiaka, samodzielnie pastelami rysowaliśmy swoje pluszowe misie, wykonaliśmy misiowe puzzle, poznaliśmy zasadę symetrii, dorysowując drugą połowę misia. Poznaliśmy historię Pluszowego Misia oglądając prezentację multimedialną, tańczyliśmy i śpiewaliśmy piosenki o misiowej tematyce, lepiliśmy misie z plasteliny. Na koniec zajęć czekała na nas słodka niespodzianka – Misie Haribo. Wszystkie Tygryski kochają Pluszowe Misie.