Z okazji Dnia Pluszowego Misia, nasz przedszkolny dzień wypełniły misiowe zabawy. Szkoda, że nie mogliśmy przynieść do naszej sali swoich pluszowych przytulanek, ale i tak bawiliśmy się wspaniale. Zabawiliśmy się, w ,,pracowników” którzy szyją misie. My musieliśmy złożyć misia z części – to wcale nie było takie łatwe, ale poradziliśmy sobie. Na naszej gazetce powstała kolekcja wspaniałych misiów, który każdy był zupełnie inny. Poznaliśmy prezentację na temat historii małego niedźwiadka i dowiedzieliśmy się dlaczego zaczęto właśnie produkować pluszowe misie. Wiemy już, jak poruszają się, co lubią jeść i nawet zrobiliśmy sobie misiową gimnastykę! Gościliśmy też w misiowej rodzince, która obdarowała nas smakołykami. Po dniu pełnym wrażeń i niespodzianek, wróciliśmy do domu z buźką misia, którą wykonaliśmy własnoręcznie. To był słodki, misiowy dzień.