W naszej grupie, w ostatni poniedziałek odbyła się bardzo miła dla nas uroczystość. Wszyscy obchodziliśmy swoje trzecie urodzinki. To nic, że każdy z nas obchodzi swoje urodzinki w innym terminie, dla nas było ważne aby świętować je razem. No początku uroczystości, wykonaliśmy olbrzymi tort, który wymagał naszej pracy aby go naprawdę pięknie ozdobić. Z wielką przyjemnością obserwowaliśmy przygotowanie prawdziwego tortu. Chwilami trudno nam było się powstrzymać, bo tort wyglądał smakowicie i każdy z nas chciał go od razu posmakować. Oczywiście musieliśmy trochę poczekać, ponieważ musieliśmy odśpiewać ,,Sto lat” oraz obdarować się drobnymi upominkami. Torcik bardzo nam smakował, a po słodko- owocowej uczcie wesoło bawiliśmy się przy muzyce oraz ozdabialiśmy balony. Nasza urodzinkowa impreza naprawdę bardzo nam się udała.