Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia każdy chce się dowiedzieć czegoś o swojej przyszłości i o tym, co go czeka w najbliższym czasie. Motylki również chciały poznać uroki wróżb i 30 listopada 2020 r., wzięły udział w zabawie andrzejkowej.  Bardzo chciały się dowiedzieć kim zostaną w przyszłości, kto pierwszy wyjdzie za mąż czy też ożeni się i jak będzie miała na imię jego druga połowa.  Było więc losowanie karteczek określających przyszłość, układanie butów do drzwi wyjściowych, rzut grosikiem i wiele innych. Andrzejkowe wróżby oraz zabawy dostarczyły wszystkim dzieciom wielu niezapomnianych przeżyć i emocji. Był to też dobry czas na  zachęcanie do wyrażania uczuć i przeżywania radości i zabawy. Nasz andrzejkowy dzień zakończył  słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.