W poniedziałek 30 listopada zorganizowaliśmy w naszej grupie wróżby andrzejkowe. Nie zabrakło wróżenia z butów, gwiazd i wirującej butelki, grosików wrzucanych do wody, łączenia serduszek, nakłuwania serduszka z imionami chłopców i dziewczynek. Tygryski dowiedziały się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości (komu przybędzie nowy członek rodziny, kto będzie sławny, kto otrzyma dobrą wiadomość, kto się zakocha) i tej bardziej odległej dotyczącej tego, jaki zawód wybiorą gdy dorosną. Czy nasze wróżby się spełnią – tego nie wie nikt. Pewne jest to, że wszyscy świetnie się bawiliśmy przy przygotowanych przez Panie: Monikę i Mirkę zabawach, które dostarczyły nam wiele radości i były okazją do wspaniałej, wesołej zabawy. W przerwach między wróżbami doskonaliliśmy swoje umiejętności taneczne, zabawę zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy Rodzicom za pyszne słodycze, dzięki którym w naszej grupie zrobiło się słodko. To był dla wszystkich Tygrysków dzień pełen wrażeń.