W minionym tygodniu wspólnie z naszymi paniami: Moniką i Mirką,  rozmawialiśmy o tym jak dbać o zdrowie i chronić się przed chorobami. Poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania, wiemy jakie produkty są zdrowe, a jakie nie, ułożyliśmy zdrowy jadłospis na cały dzień. Wiemy, że dookoła nas (chociaż ich nie widać) jest pełno zarazków – wirusów i bakterii, dlatego należy często myć ręce, zasłaniać usta i nos podczas kichania i kaszlu. Dowiedzieliśmy się do czego służy mikroskop i jak działa. Wykonaliśmy prace plastyczne, uczestniczyliśmy w zabawach matematycznych,  układaliśmy puzzle zęba i układu kostnego człowieka. Wiemy, że ruch to zdrowie dlatego uczestniczyliśmy w zabawach muzyczno-ruchowych, do których zaprosiliśmy panią Dyrektor. Podsumowaniem i utrwaleniem tygodniowych zajęć była nasza wspólna „Recepta na zdrowie”. Wiemy, że naszym największym skarbem jest ZDROWIE.