Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

Tego dnia, dzieci poznałyhistorię święta pluszowego misia,  wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się w rytm znanych piosenek „Jadą, jadą misie „, „Pluszowy miś”. Opowiadały o swoich misiach, opisywały jak wygląda, jakie ma imię. Dzieci uczestniczyły w grach, zabawach ruchowych, poznały zwyczaje niedźwiedzi oraz bajki o misiach. Wykonywały prace plastyczne.

Dzieci z Misiami- zdjęcie grupowe
Dzieci podczas zabawy “nakarm misia”
Praca plastyczna
Zdjęcie grupowe dzieci – dzień pluszowego MISIA