„Mój kochany Mikołaju
cały rok czekałem.
Byłem bardzo, bardzo grzeczny,
bardzo się starałem”.

7 grudnia nasze Przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci od kilku dni z niecierpliwością czekały na tego niezwykłego gościa. Przygotowały dla Mikołaja niespodzianki – piosenki, wierszyki i wesołe minki. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Jak co roku każda grupa mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Radości nie było końca. Mikołaj chętnie by został dłużej w naszym przedszkolu, lecz na Jego odwiedziny czekały przecież inne dzieci. Żegnając niezwykłego gościa dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i zaprosiły do odwiedzenia naszego przedszkola za rok.
Do widzenia Mikołaju.

 

Grupa Zajączki wraz z Mikołajem i wychowawcą.
Grupa Żabki wraz z Mikołajem i wychowawcą.
Grupa Kotki wraz z Mikołajem i wychowawcą.
Grupa Misie wraz z Mikołajem i z wychowawcą.
Grupa Motylki wraz z Mikołajem i wychowawcą.
Grupa Biedronki wraz z Mikołajem i wychowawcą.
Grupa Tygryski wraz z Mikołajem i wychowawczyniami.
Grupa Pszczółki wraz z Mikołajem i wychowawcą.