Dzień 22 grudnia był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci czekały na przyjście Gwiazdora, który w tym roku zrobił nam niespodziankę i odwiedził nas w nocy, zostawiając prezenty w każdej sali pod choinką.  Radość dzieci po przekroczeniu progu każdej sali była ogromna:) Dzieci z niedowierzaniem przyglądały się prezentom i nieśmiało zaglądały do paczek. Po uroczystym wręczeniu prezentów czekało nas kolejne ważne wydarzenie tego dnia, czyli Wigilia. W naszym przedszkolu tradycją jest wspólny obiad wigilijny. Każda grupa przedszkolna z wychowawcami  zasiadła do wspólnego, pięknie zasłanego stołu. Przed obiadem wszyscy życzyliśmy sobie wesołych i zdrowych świąt.  Tradycyjnie podczas Wigilii śpiewaliśmy kolędy i każdy skosztował tradycyjnych, wigilijnych potraw. Wszyscy poczuli uroczystą, świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia.