W ostatnich dwóch tygodniach w naszej grupie panowała ,,artystyczna atmosfera” – tzn. codziennie bawiliśmy się w artystów. Raz byliśmy muzykami, niekiedy aktorami lub tancerzami, a nawet malarzami. Dowiedzieliśmy się, że nasze piosenki zapisane są nutkami. Zapamiętaliśmy, że nutka to muzyka o kotku, jeżyku, o zimie …Chętnie bawiliśmy się przy muzyce poważnej i wykonaliśmy przy niej kurtynę oraz ,,ożywiliśmy” nasze laleczki, które wesoło podskakiwały i maszerowały. Wiele radości sprawiły nam doświadczenia z barwami. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób powstaje kolor pomarańczowy i zielony. Namalowaliśmy też wspólny obraz ,,Słońce na niebie” – była to nasza kolejna wspólna praca. Chętnie wcieliliśmy się również w aktorów wykorzystując kukiełki i pacynki. Wszystkie artystyczne zabawy sprawiły nam wiele radości i oczywiście wzbogaciły naszą wiedzę i doświadczenia. Nasze panie nazwały nas – WIELKIMI ARTYSTAMI.