12 lutego Pszczółki bawiły się na Balu Karnawałowym. Czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością i wreszcie nadszedł… Nasz Bal Karnawałowy zaskoczył nas od samego wejścia do przedszkola. Przywitała nas pięknie wystrojona sala oraz nasze Panie, które tego dnia zamieniły się w różne postacie z bajek. Na Balu było tak jak w bajce, piękne księżniczki, królowie i cała masa bajkowych stworzeń. Bawiliśmy się, tańczyliśmy i śmialiśmy cały dzień. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku na naszym stole, który ze smakiem wszyscy spożyliśmy. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie słodkości i za zapewnienie wspaniałych strojów na ten ważny dla nas dzień.

Dzieci w bajkowych strojach.
Dzieci bawią się w pociąg.
Dzieci uwielbiają zabawę w rolnika więc i tej zabawy nie zabrakło na naszym balu.
Dzieci podczas zabaw tanecznych.