W poniedziałek (15 lutego) obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki.
Dzieci dowiedziały się kim był  św. Walenty , poznały tradycję obchodzenia tego święta w Polsce i innych krajach, a także jak ważne jest serce w naszym organizmie oraz co to jest MIŁOŚĆ, jak i do kogo ją okazujemy. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach przygotowanych przez swoją panią  m.in. zabawa matematyczna doskonaląca liczenie i poznaliśmy różne hasła o miłości, memory, oraz zabawa taneczna do piosenki „Walentynki”. Dzieci wykonały też pracę plastyczną nt. „Serduszko” oraz zbudowały z klocków wielkie serce. Na zakończenie nasza pani dała nam lizaczki czekoladowe oczywiście w kształcie serduszek.

Dzieci poznają historię Walentynek.
Dziecko gra w walentynkowe memory.
Serce z klocków w wykonaniu naszych pracowitych Pszczółek.
Pamiątkowe zdjęcie z okazji Walentynek.