Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. W tym dniu wszystkie dziewczyny brały udział w różnych zabawach i konkurencjach, a chłopcy jako jury bacznie obserwowali i podejmowali wspólnie decyzje i wręczali poszczególne medale za wykonane zadanie. Zwieńczeniem imprezy był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który uświetnił nasz dzień. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Zwyciężczynie jednego z kilku konkursów Miss
Dzieci spożywają słodkości przygotowane przez rodziców
Pamiątkowe zdjęcie wszystkich dziewczynek z grupy obecnych w tym pięknym dla nich dniu
Pamiątkowe zdjęcie grupy z okazji Dnia Kobiet