W poprzednim tygodniu poznaliśmy zawody kobiet. Z wielkim zainteresowaniem obserwowaliśmy różne przedmioty potrzebne do przygotowania posiłku, do uszycia ubrania oraz do sprzątania. Z ogromną ochotą próbowaliśmy wykonać różne czynności, które sprawiły nam wiele radości. Bez problemu pozamiataliśmy podłogę, zmieniliśmy worek na śmieci, wytarliśmy stoliki. Próbowaliśmy też nakryć stół, tak aby wyglądał naprawdę elegancko. Mogliśmy usprawnić naszą umiejętność odpinania i zapinania guzików, zamków, pasków itp. Rozpoznawaliśmy kolory nici, porównywaliśmy długość oraz szerokość gumek i tasiemek. Zabawy w poznawanie zawodów były dla nas również okazją do rozwijania naszej kreatywności i sprawności manualnej, ponieważ układaliśmy ,,guzikowe” obrazki, malowaliśmy guziki według własnego pomysłu. Każdego dnia będziemy pomagać naszym mamom w różnych domowych pracach i w ten sposób będziemy bardziej samodzielni.