W tym tygodniu Pszczółki wykonywały różnorodne prezenty dla swoich rodziców oraz uczyły się piosenki aby podziękować im  w tym ważnym dniu za miłość, troskę i trud wkładany w swoje wychowanie. Dzieci poznały zawód fryzjera, kosmetyczki oraz strażaka i wykonywały różne zadania, które wykonują te osoby w swojej pracy. Gościliśmy również panią Małgorzatę Krawczak, która zaprezentowała nam zawód krawcowej i omówiła specyfikę tej pracy i potrzebne atrybuty. Na zakończenie pani Małgosia uszyła nam woreczki do skarbów, bardzo dziękujemy za przybycie i za przekazanie nam wiedzy w przystępny sposób.

Dzieci podczas występu dla rodziców
Pani Małgosia opowiada dzieciom o zawodzie krawcowej
Dzieci zapoznają się z zawodem strażaka i oglądają wóz strażacki
Dzieci podczas pracy w roli fryzjera wykonują fryzurę dla swojej mamy
Dzieci prezentują efekty swojej pracy w roli fryzjera i kosmetyczki