Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Pierwszego dnia odbyło się wiele zabaw tanecznych, ruchowych oraz twórczych. Malowanie na bluzkach, folii strech, zabawy z piniatą, piknik w ogrodzie przedszkola na którym była przepyszna pizza, owoce i rogaliki to jedne z wielu atrakcji, które zostały przygotowane dla przedszkolaków. Drugiego dnia odbył się maraton przedszkolaka. W tym dniu każda grupa była NAJLEPSZA i WSZYSCY otrzymali pierwsze miejsce. Nie obyło się bez słodkości, wielu prezentów od Rady Rodziców za które pięknie dziękujemy. Na zakończenie obchodów Dnia Dziecka każda grupa wzięła udział w zabawach na dmuchanych i wielkich zamkach. Zabawa była przednia i sprawiła naszym przedszkolakom wiele frajdy i szczęścia. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Grupa Zajączki
Grupa Żabki
Grupa Kotki
Grupa Misie
Grupa Motylki
Grupa Biedronki
Grupa Tygryski
Grupa Pszczółki