W minionym tygodniu Pszczółki realizowały temat kompleksowy Moje podwórko. Dzieci słuchały opowiadania na ten temat. Uświadomiły sobie jak ważne jest bezpieczeństwo i jak należy postępować aby być bezpiecznym. Zapoznały się także  z zawodem architekta a przy pracy plastycznej wcieliły się w jego rolę projektując swój wymarzony plac zabaw. Starszaki doskonaliły wszelkie kompetencje przygotowujące je do szkoły, pracowały także w małych zespołach doskonaląc współpracę z innymi. Na zakończenie każdego dnia wychodziliśmy do ogrodu przedszkola aby w praktyczny sposób stosować zasady bezpieczeństwa. Pogoda nam dopisywała i radośnie mijał nam czas na dworze.

Dzieci malują farbami na folii strech

 

Dzieci podczas pracy w małych zespołach
Dzieci podczas pracy plastycznej w roli architekta
Dzieci podczas zabaw w piaskownicy