Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i wychowawców. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. W środę, 23 czerwca, w naszym przedszkolu  odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie starszaków – dzieci z grupy Biedronek, Pszczółek, Tygrysków i jednej dziewczynki z grupy Motylków.  Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor od powitania wszystkich zebranych dzieci, rodziców i wychowawców. Nastepnie dzieci przedstawiły część artystyczną, podczas której rodzice nie kryli swojego wzruszenia. Po występach były kwiaty i podziękowania – Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za owocną współpracę z placówką, a dzieci podziękowały pani Dyrektor za życzliwość i ciepłe serce. Podczas uroczystości wychowawczynie wręczyły przedszkolakom dyplomy ukończenia przedszkola i prezenty, a rodzice otrzymali podziękowania za  bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Dyrekcja oraz pracownicy  naszego przedszkola życzą udanych i ciepłych wakacji oraz wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji.