Dnia 8 września do naszego przedszkola przybyła policja. Panowie Policjanci przybliżali dzieciom: jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?  Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się także z gośćmi. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Funkcjonariusze policji chętnie opowiadali przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Na zakończenie każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z panami Policjantami. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Grupa Sówki
Grupa Tygryski
Grupa Żabki
Grupa Zajączki
Grupa Kotki
Grupa Misie

 

Grupa Biedronki
Grupa Motylki