Wykopki ziemniaków w Zawadach wpisały się już na stałe w jesienne atrakcje naszej placówki. Również w tym roku, 20 i 24 września, nasze Przedszkolaki ubrane w kalosze i zaopatrzone w wiaderka i koszyki wyjechały do Zawad, do Państwa Anny i Mariana Michałowskich, którzy, jak co roku, przy współpracy z Radą Rodziców naszego przedszkola zorganizowali wykopki. Na polu dzieci miały okazję zobaczyć traktor, przyczepy oraz wyskakujące spod maszyny ziemniaki. Z ogromnym zaangażowaniem prześcigały się w napełnianiu koszyków, wiaderek a potem skrzynek. Po ciężkiej pracy wróciły do przedszkola, gdzie czekały na nich parowane ziemniaki z masłem, ciasto i herbata. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz Państwu Michałowskim za zorganizowanie tak pracowitego, smacznego, pełnego nowych umiejętności dnia.