Dnia 28.09 obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. To święto zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu było bardzo wesoło. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły w swoich salach. Nie zabrakło pysznego tortu z logo grupy oraz balonów, które zostały wypuszczone wraz z marzeniami naszych dzieci. W tym dniu również odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci nowo przyjętych, które było dla nich wielkim przeżyciem. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za każdą pomoc i godne przeżycie tego dnia.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Grupa Sówki
Grupa Tygryski
Grupa Żabki
Grupa Zajączki
Grupa Kotki
Grupa Misie
Grupa Biedronki
Grupa Motylki