W grudniu odbył się w naszym Przedszkolu konkurs plastyczny „Eko-ozdoba świąteczna”. Celem konkursu była promocja zachowań ekologicznych, pogłębianie wiedzy na temat symboliki Świąt Bożego Narodzenia oraz poszukiwanie twórczych rozwiązań. Oceniając prace konkursowe, Jury zgodnie z regulaminem brało pod uwagę: pomysłowość, staranność wykonania, samodzielny wkład pracy dzieci. Prace oceniano w dwóch grupach wiekowych: 3-4-latki oraz 5-6-latki.

W grupie młodszej nagrody zdobyli:

I miejsce Oliwia Witzberg

II miejsce Gabriel Marchwiak

III miejsce Oliwia Mulka

Wyróżnienie: Natan Nowacki

W grupie starszej nagrody zdobyli:

I miejsce: Grzegorz Jasiński

II miejsce: Zuzanna Maciejewska

III miejsce: Mikołaj Korybalski

Wyróżnienie: Wiktor Horkawy

Wszystkie dzieci biorące udział otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Wszystkim gratulujemy!